Mille poolest FiberShake erineb?

Mille poolest FiberShake erineb? - activefibershake

Üks järjekordne üleshaibitud šeik, mis on kenas pakendis?

Üldsegi mitte! 😉

Reedame nüüd sulle saladuse, mille poolest FiberShake erineb teistest turul olevatest toodetest.🏆

See on kolme sorti kiudainete ja valkude unikaalne kombinatsioon 🥗

Tervisliku sooltefloora funktsioneerimiseks on päevane soovituslik kiudainete kogus 30 grammi. Uuringute kohaselt tarbib aga läänelike toitumisharjumustega inimene ainult 15 grammi kiudaineid päevas. 😱

Üks portsjon FiberShake’i sisaldab 10 grammi kiudaineid, mis on pärit kolmest erinevast, hoolega kokku sobitatud kiudainete allikast.

Nii saad juba üheainsa portsjoni FiberShake’i tarbimisega katta oma päevasest soovituslikust kiudainekogusest 1/3, see tähendab, et sa pakud oma nälgivatele soolebakteritele 10 grammi sooltefloora sõbralikke kiudaineid.

Selle 10 grammi saaksid kätte ka näiteks poole kilo brokkoli söömisega, kuid seda on pisut keerulisem teha pingelisel tööpäeval ja ühe toidukorra jooksul. Kas pole? 🥦

Lisaks sellele tarbid lisaks 10 grammile kiudainetele tänu FiberShake’is sisalduvale piimhappevalgule ka sõltuvalt maitsest 18-20 grammi esmaklassilise kvaliteediga valke, nii võid ka terve toidukorra vahetada imemaitsva ja sooltefloora-sõbraliku desserdi vastu! 😋

Tänu ühes portsjonis olevale 18 grammile valkudele sisaldab activé FiberShake lisaks sooltefloora toitainetele ka esmavajalikke aminohappeid.


Me kasutame vaid looduslikke koostisaineid 🌱

Võrreldes enamiku valgupulbritega ei sisalda FiberShake mitte mingeid kunstlikke koostisosi.

Me ei kasuta keemilisi värvaineid ega ka kunstlikke magusaineid!

Maasikamaitselist FiberShake’i värvime näiteks peedipulbriga, magustamiseks aga kasutame sooltefloora-sõbralikke, kuid kalorivaeseid magustajaid.

FiberShake’i valmistame ainult looduslike, sooltefloora-sõbralike magusainetega – eritriidi, stevia ja 1 g lisatud suhkruga. 😋 

 

Miks me siis ei kasuta kunstlikke magustajaid?

Me peame kinni reeglist, et kõik meie tooted oleksid sooltefloora-sõbralikud, seepärast on kunstlikud magusained meie keelatud koostisosade nimekirjas esimesel kohal!

Enamik kunstlikke magustajaid vaid läbib soolestiku ning väljub meie kehast seedimata kujul.

Kõige uuemad uuringud aga viitavad sellele, et need ained võivad muuta soolestiku bakteriaalset kooslust ning võivad seeläbi põhjustada terviseprobleeme.

Näiteks üks hiljuti läbiviidud Ameerika uurimus tõestas, et juba pärast 12 nädalast sukraloosi tarbimist võib sooltefloora bakterite arv väheneda 50 % võrra.

”Heade” bakterite arv aga ei taastu esialgsele tasemele isegi pärast 12 nädalast kunstlikest magusainetest hoidumise perioodi.

👉Kunstlike magusainete poolt sooltefloorale põhjustatud kahjulikust mõjust saab rohkem lugeda meie artiklist.

 

Kvaliteetsed koostisained ja fantastiline maitse

Me ei rahuldu lihtsalt heade tulemustega, meil peab kõik olema parim.

Selleks on hea näide Peanut Butter maitsega FiberShake, mida valmistame ehtsast pähklivõipulbrist.

Üks väike firmasaladus meie pähklivõi maitse kohta: kui me hakkasime unistama sellest variandist, oleksime tahtnud saavutada sellesama maitseelamuse nagu päris pähklivõid süües. Seepärast testisime pärast esimest degusteerimisringi veel nelja erinevat pähklivõipulbrit ja alles seejärel leidsime selle tõelise! 🥜

Oma Caramel Frappé maitse jaoks aga kasutame tõelist araabika kohvi, nagu ka meie riigi kõige paremad kohvikud! Nii saad osa tõelisest kreemise frappé maitseelamusest, mida täiendab natuke karamellimaitset! ☕

Chocolate FibeShake aga pole mitte juhuslikult meie kõige populaarsem maitse, sest selleks impordime me Belgiast tõelist, esmaklassilise kondiitritööstuse kvaliteediga kakaod.

 

Kui soovid, siis Shake, kui soovid, siis puding 🥄🥛

Nagy különbség a FiberShake és a hagyományos fehérjeporok között, hogy ha szeretnéd pohárból ihatod, mint egy turmixot, de ha vársz vele pár percet, a FiberShake-ben található jótékony rostoknak köszönhetően puding állagúvá sűrűsödik.

Így pár perc alatt el is készül az isteni finom, pudingszerű desszerted, amit néhány toppinggal feldobva már kanalazhatsz is!🥄

Uhked ungarlased 🇭🇺🤩

Vastupidiselt paljudele muudele sarnastele toodetele on activé FiberShake Ungaris välja töötatud innovatiivne toode. Meie 8 maitse retseptid on kõik meie poolt välja töötatud, seetõttu võtabki nii palju aega uue maitse väljatöötamine, sest kõiki tooteid peame ju ka katsetama.  

👉 Lugu:

Activé alustas oma teekonda 2018. aasta oktoobris, sellele eelnes kaks aastat kõva tööd, sest Bálint sukeldus tootearendusse põhitöö kõrvalt.

Terviseteadliku, aga väga hõivatud nooormehena otsis ta kaua talle sobivat hommikusööki, mis valmiks kiiresti, kuid oleks toitev ja pakuks tundideks täiskõhutunnet ning ei sisaldaks mingeid kunstlikke koostisaineid. Kuna ta ei leidnud ühtegi sellist toodet, mis oleks täiesti tema ootustega sobinud, otsustas ta sellise toote ise luua. 😊

Ta seadis eesmärgiks muuta tervislikud eluviisid selle unikaalse, suurepärase ja innovatiivse tootega võimalikult lihtsaks ja nauditavaks. See õnnestuski! 🌟

 

Maailma kõige parem tervislik jook🏆 Michelini tärnide väärilise maitseelamusega 🤩

Seda suurepärasust ei märganud mitte ainult tarbijad, vaid ka rahvusvahelised organisatsioonid pidasid meie toodete erakordsust auhinna vääriliseks!


2019. aastal võitis activé FiberShake auhinna Red Dot Design Award. Ungari toode võitis oma puhta ja värske elegantsiga 24-liikmelise rahvusvahelise žürii tunnustuse maailma ühel kõrgetasemelisemal disainikonkursil pakendite kategoorias. 8697 toote hulgast valiti kõige paremaks activé FiberShake’i unikaalne disain. See konkureeris selliste, varem auhindu võitnud kaubamärkidega nagu Siemens, Apple ja Bulgari.

Pärast pakendit astus võitlustulle ka retseptuur.

2021. aastal Londonis valis žürii konkursil World Food Innovation Awards (WFIA) FiberShake’i maailma kõige paremaks tervisejoogiks.🏆

Selle auhinna üle oleme vast kõige uhkemad, sest meil õnnestus saavutada esikoht Ungari kaubamärgina selliste arvukate maailmafirmade kõrval nagu Aldi, Danone ja Nestlé.

Ühendkuningriikides loodud auhinna ellu kutsumise eesmärgiks oli tuua fookusesse toiduainetetööstuses käimas olevaid innovatiivseid algatusi ja anda neile sellega võimalus rahvusvahelisele areenile ilmuda.


See pakub suurepärast võimalust leida lahendus kaasaja kõige sagedasemale terviseprobleemile – vähesele kiudainete söömisele, pakkudes tarbijatele kiudaineid mugavalt kättesaadaval ja maitsval kujul – nii iseloomustas žürii activé FiberShake’i.

 

2022. aastal sai meist veel ühe auhinna uhke omanik, sest FiberShake võitis ka auhinna Superior Taste Award, ehk toiduainetetööstuse Michelini tähe. ⭐

See auhind peegeldab arvamust kahesajast liikmest koosnevalt žüriilt, kuhu kuulujad on kõik gastronoomia tipptegijad. Sealsete arvamusliidrite hulgas on mitme Michelini tähega pärjatud restorani peakokad, sommeljeede kutsevõistluste võitjad ja Bocuse d’Or võistlusel pärjatud. Nende hulgas on selliseid, kes teevad süüa Prantsuse Vabariigi presidendile ja Briti kuningakojale. 20 riigi gastronoomia tipptegijaid koondava žürii taskus peidab end ühtekokku 86 Michelini tähte!

Selle auhinna saamisega tõestasime, et ka tervislik toit võib pakkuda tõelist kulinaarset maitseelamust. 😋

Toiduainetetööstusele tähendab ülisuurt väljakutset sellise tervisliku toote väljatöötamine, millel oleks ka silmapaistvalt peen maitsebukett.– nii ütles väljakutse suurust iseloomustades Eric de Spolberch, Superior Taste Award auhinna loonud instituudi juhataja.Järgi meid Instagramis!

Järgi meid Instagramis, et uudiseid mitte maha magada.

 

Ostukorv

Sulge