MEIST

Meie lugu

Tere! Oleme Fanni ja Bálint – activé kaubamärgi loojad.

🗓 Alustame algusest! Töötasime mõlemad kahekümnendate eluaastate keskel rahvusvahelistes ettevõtetes, sel ajal oli meil aega vaid töö jaoks. Toidu kvalliteet põhjustas pidevalt probleeme, olgu siis hommiku- ja lõunasöögid või vahepalad. Meie igapäevaelu iseloomustas koosolek koosoleku järel, kiirustamine, stress.

Kas see on ehk Sullegi tuttav? Menüüs oli tavaliselt rämpstoit, parimal juhul kiirtoit. Selle tulemus? Seedeprobleemid, nahaprobleemid, väsimus, üha uuesti ja uuesti korduvad haigused.

💡 Ühesõnaga, me tahtsime muudatust, seetõttu hakkasime otsima tooteid, mida saaks tarbida mistahes kohas ja ajal, mida on kerge ja kiire valmistada, mis sisaldaksid vaid looduslikke koostisosi, oleksid tervislikud ja, mis peaasi, maitsvad.

Me ei leidnud selliseid. Me arvatavasti ei üllatanud Sind, sest vastasel juhul ei loeks Sa praegu meist. 🙄

👩🏻‍🍳👨🏻‍🍳 2016. aasta lõpus saime aru, et peame ise midagi tegema. Seejärel järgnes kaks aastat tootearendust, kõike seda tegime töö kõrvalt ja ilma „välise abita”.

Väga raske oli, pidime ületama palju takistusi, aga 2018. aastal sündis lõpuks šokolaadimaitseline FiberShake.

See tuli välja täpselt selline, nagu olime unistanud, me ei teinud kompromisse.

🏆🥇Meie pingutuste ja vastupidavuse tulemusel aga toimus 2021. aastal murrang. Me võitsime Londonis World Food Innovation Awards toiduainete innovatsiooni konkursil maailma kõige tervislikuma joogi tiitli. 2022. aastal sai meie kaubamärk Brüsselis uue rahvusvahelise tunnustuse osaliseks International Taste Institute Superior Taste Award auhinna võtmisega. Eriti uhked oleme selle üle, et hinnang tuli 200 sõltumatult, maailmatasemel peakokalt ja sommeljeelt, kelle ametiau ja silmapaistvust on tunnustatud selliste autasudega nagu Le Guide Michelin ja Gault & Millau Michelin.

Meie missioon

Tootearenduse käigus on meie tähelepanu koondunud sooltefloorale ja selle mõjule inimese üldisele tervisele. Me vestlesime ka arstidega ja dietoloogidega, lugesime uurimusi ja statistikat Lääne inimeste toitumisharjumuste kohta. Olime imestunud, kui selgus, kuivõrd palju inimesi kannatab seedeprobleemide, 2. tüüpi suhkruhaiguse ja muude toitumisega tihedalt seotud haiguste käes. Lääne inimeste menüüd iseloomustab tasakaalustamatus. See sisaldab vähesel määral väärtuslikke kiudaineid, aga liiga palju rafineeritud süsivesikuid, suhkrut, rasvu, säilitusaineid ja soola.

Seadsime oma activé juures eesmärgiks arendada selliseid tooteid, mille puhul oleks rõhk soolefloora ja seedimise tervisel. Need pakuksid täiuslikku ja täisväärtuslikku alternatiivi kiireks, aga tervislikuks toitumiseks päeva mistahes osas. Need peaksid olema maitsvad, neid peaks saama kõikjale viia ja igal pool kiiresti valmistada. Tooted oleksid valmistatud sooltefloora-sõbralikust ja 100% looduslikust toorainest.

Meie tervis algab meie soolestikust.

Järgi meid Instagramis!

Järgi meid Instagramis, et uudiseid mitte maha magada.

 

Ostukorv

Sulge